žIVOTOPIS čARODĚJEK♥

22. února 2009 v 8:51

Piper


Piper Halliwell
Datum narození: 7. 8. 1973
Místo narození: San Francisco
Stav: Vdaná
Zaměstnání: Bankovní úřednice, šéfkuchařka v Quake, vedoucí klubu P3
Sourozenci: Phoebe, Prue a Paige Matthews
Schopnosti: Zastavování času, molekulární urychlování
Série: 1. - 8. série
Dabing: 1. - 3. série: Tereza Chudobová, 6. série: Jitka Moučková
Největší láska a manžel: Leo Wyatt
Děti: Wyatt Matthew Halliwell a Chris Perry
Auto: Jeep Cherokee
Herečka: Holly Marie Combs
Piper Halliwell, dcera Patricie Halliwell a Victora Benneta, byla před smrtí Prue prostřední ze sester. Se smrtí Prue se dlouho vyrovnávala ale nakonec povinnosti nejstarší sestry přijala a stala se mocnou a silnou čarodějkou. Nejstarší ženou v rodině.
Svoje schopnosti Piper přijímala zezačátku těžce, dokonce si dlouho myslela, že jejich síly jsou zlé. Jakmile se ale naučila zacházet se svou mocí zmrazování, uklidnila se a pochopila, že jsou dobré čarodějky. Před smrtí Prue získala svou druhou moc, molekulární urychlování, díky které může níčit démony.
Piper nejdříve pracovala jako bankovní úřednice, pak se rozhodla najít lepší zaměstnání. Ráda vařila a moc ji to šlo, takže šla na konkurz šéfkuchařky v místním klubu Quake. Samozřejmě místo dostala a tehdy dokonce zjistila, že je čarodějka, protože zmrazila kuchaře, který ji už jídlo, které uvařila chystal ochutnat, ale ona ho zmrazila a ještě jídlo pokapala vínem. Ovšem jejím největším snem vždy bylo mít vlastní restauraci a to se jí časem splnilo, když společně se sestrami založila klub P3 (2.série), ve kterém vystupují jedny z nejslavnějších hvězd.
Piper byla první, která chodila se zaklínačem, Jeremym. Ten se jim snažil vzít jejich magické schopnosti, ale nakonec ho sestry zničili. V jejím životě se ale objevili dva hlavní muži - Leo Wyatt a Dan Gordon. Leo přišel nejdříve do rodiny jako opravář, ale pak se ukázalo, že je jejich světlonoš a chrání je už odmalička. Nejdříve spolu s Phoebe o něj bojovala ale pak se rozešli a začala chodit se sousedem Danem. Protože by Dan nepochopil, co je ve skutečnosti zač a navíc si uvědomila, jak Lea miluje, se rozhodla, že se k němu vrátí.
I přes dřívější zákaz Starších, se nakonec s Leem vzali a měli spolu syna Wyatta Matthewa Halliwella. Když však byli Titány zabiti Starší, musel se Leo stát Starším a opustit tak Piper a jeho syna. Piper to velmi těžce nesla ale dlouho od sebe nevydrželi a na konci 6. série se jim ještě narodil druhý syn, Chris Perry, který za nimi pak přišel z budoucnosti asi 22 let vzdálené aby dal své rodiče dohromady a zabránil Wyattovi aby se postavil na stranu zla. To se mu nakonec podaří ale při ochraně Wyatta ho bodne Gideon kouzelnou dýkou, díky které ho Leo nedokázal vyléčit. Tak Chris z budoucnosti umírá ale v přítomnosti se znovu narodí.
Leo se po událostech s avatary stal smrtelníkem a Piper byli spolu šťastní ale bohužel ne na dlouho. V půlce osmé série si pro Lea přijde Anděl smrti a i když se tomu Piper snažila všemožně zabránit, byl zmrazen. Piper tak vychovává Wyatta a Chrise sama ale doufá, že se ji Leo vrátí...

Paige

Paige Mathews Halliwell
Sourozenci: nevlastní sestry Piper, Phoebe a Prue
Schopnosti: Transportování a přitahování
Série: 1. - 8. série
Dabing: Hana Ševčíková
Největší láska: Henry
Auto: Mini Cooper
Herečka: Rose Mcgowan
Paige je dcera Patricie Halliwell a světlonoše Sama Wildera. Protože byl dříve zakázan vztah mezi světlonoši a čarodějkami, nemohla vyrůstat se svými sestrami. Navíc se jí Patty a Sam museli vzdát, aby ji uchránili. Paige tedy nechali v klášteře s prosbou, aby se jmenovala na písmeno P. Paige se po tom ujala Matthewsovi a velice dobře se o ní starali. Když její adoptivní rodiče zemřeli, když se střetli s protějším autem, zjistila, že není jen tak obyčejná dívka, protože se z auta přenesla. Tím se zachránila.Pak si našla zaměstnání a vedla normální život…
Do doby než zemřela Prue, Piper se Prue snažila všechny kouzly oživit ale nevědomky přivolala Paige, které spadli k nohám noviny s článkem o Pruině pohřbu a nedalo jí to se tam nevypravit. Seznámila se se sestrami a pomstila smrt Prue, společně zničili démona Shaxe. Vznikla nová Moc tří =)
Za krátkou dobu se k sestrám Paige nastěhovala a Piper ji začala učit magii. Kvůli magii pak i odešla z práce a chtěla se stát čarodějkou na plný úvazek. Později ale toho litovala a brala příležitostná zaměstnání. Nakonec se po dohodě se Staršími stala ředitelkou magické školy.
Jejím životem se mihlo hodně mužů. První byl Shane, kterého posedl zdroj. Sice si to moc dobře nepamatoval ale tušil, že to souvisí s Paige a rozešel se s ní. Jako druhý byl Glen Bellond, kamarád z dětství, kterého si Paige dokonce chtěla vzít. Bohužel se ale oženil! Další byl Richard Montana, čarodějem z magické rodiny, ale po čase se rozešli. V sedmé sérii to byl policista Kyle Brody, kterého ale zabili avatarové…
Ale největší láskou, je Henry v osmé sérii, za kterého se v díle 16x8 provdá

Phoebe


Phoebe Halliwell
Datum narození: 2.11.1975
Místo narození: San Francisco
Stav: Rozvedená
Zaměstnání: Pomocnice v klubu Quake, asistenka Prue v Bucklandu, redaktorka v novinách The Bay Mirror…
Sourozenci: Piper, Prue a Paige Matthews
Schopnosti: Předtuchy, Levitace a Empatie
Série: 1. - 8. série
Dabing: 1. - 3. série: Kateřina Lojdová, 4. - 6. série: Tereza Chudobová
Největší láska: Cole Turner a asi Coop
Auto: Silver Mini
Herečka: Alyssa Milano
Phoebe Halliwell je nejmladší dcera Patricie Halliwell a Victora Benneta. Svou matku si nepamatovala. Ve škole nebyla vzorná studentka a stýkala se se zlou partou ze školy. Ze začátku byla nezodpovědná a nemohla si najít práci, po smrti Prue se změnila.
Po návratu z New Yorku nemohla najít pořádnou práci, navíc když na půdě objevila Knihu stínů se hodně se zajímala o své schopnosti a svých sester. Mezi její schopnosti patří předtuchy, levitace a empatie. Své schopnosti dokonce na čas ztratila kvůli Tribunálu, díky tomu pochopila že i bez schopností je skvělá čarodějka.
Její velkou láskou byl Cole Turner, démon Belthazor. Když byl Cole napůl člověk, prožili spolu spoustu hezkých chvil ale když holky porazili Zdroje, stal se jím on a oženil se s Phoebe, která s ním pak otěhotněla. Na radu svých sester Colea zničila i jeho pravou ruku Séru, která se snažila Phoebe ovlivnit a přivlastnila si její dítě. Tím zničila i jeho, potomka zla, které za ní často kouzlilo.
Jenže Cole se pak vrátil, chtěl se vrátit k Phoebe ale ta ho už nemilovala. Kvůli ní se i snažil změnit realitu, ale to se mu stalo osudným a čarodějky ho nadobro zničili.
Phoebe vystřídala opravdu mnoho zaměstnání než našla to pravé. Phoebe vystudovala psychologii a je velice úspěšná jako redaktorka rubriky "Zeptejte se Phoebe" v novinách The bay Mirror. Když noviny koupil pohledný muž Jason, zamilovala se do něj. Jenže jakmile přišel na to, že je čarodějka, tak se s ní rozešel.
V osmé sérii se seznámí s Dexem a Coopem (Cupidem)

Prue


Prue Halliwell
Datum narození: 28. 10. 1971
Datum úmrtí: 17.5. 2001
Místo narození: San Francisco
Zaměstnání: Správce muzea, práce v aukční síni Buckland a fotografka pro časopis 415
Sourozenci: Piper a Phoebe, Paige Matthews
Schopnosti: Telekineze, Astrální projekce
Série: 1. - 3. série
Dabing: 1. série: Barbora Munzarová, 2.-3. série: René Slováčková
Největší láska: Andy Trudeau
Auto: Mazda a BMW
Herečka: Shannen Doherty
Pruedence, rodinou přezdívaná Prue, byla nejstarší z čarodějek, prvorozenou dcerou Patricie Halliwell a Victora Benneta. Jelikož byla nejstarší, vždy se snažila své setry chránit, hlavně po události v roce 1978, kdy se její matka nešťastně utopila. Snažila se porazit vodního démona, který topil lidi u jezera. Ale stálo ji to život.
Pak se starala o sestry jejich babička, Pennelopa. Její otec Victor nechtěl aby jeho dcery byli mocné čarodějky, tak rodinu opustil a vrátil se až když byli jejich schopnosti spoutané. Protože se ale Penny a Victor nesnášeli, rodinu znovu opustil. To mu Prue nemohla ze začátku odpustit. Pak se ale usmířili…
Do roku 1998, kdy zemřela babička Penny vedla normální život bez kouzel. Když ale na půdě našla Phoebe Knihu Stínů, život se jí převrátil vzhůru nohama. Získala schopnost telekinezi, díky které může pohybovat věcmi očima nebo rukou. V druhé sérii získala schopnost astrální projekce. Byla nejmocnější z Moci tří…
Prue nejdříve pracovala jako správce v muzeu, později v aukční síni Buckland. Poté ale co založila Piper klub P3, se rozhodla splnit si sen a stát se fotografkou, pro časopis 415.
Její největší láskou byl detektiv Andy Trudeau, přítel z dětství, který zemřel když chránil sestry před démonem Rodrigézem. Po jeho smrti Prue chtěla skončit s ochraňováním nevinných a bojováním se zlem. Pak se ale rozhodla pokračovat dál v poslání...
Později si i našla nového přítele (kolegu Jacka Sheridana), ale když odešla z Bucklandu, opustila i jeho. V jejím životě se ještě objevil démon Zole, který ji přinutil, aby si ho vzala ale sestry ho ve stejný den zničili.
Při ochraně nevinného byla zraněna démoném Shaxem, zemřela 17. 5. 2001. Své sestry velmi milovala a Piper se s její smrtí dlouho vyrovnávala. Nikdy na ní sestry nezapomenou…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 certicek 2 certicek 2 | Web | 22. února 2009 v 9:13 | Reagovat

hele já vím co chci a ty mi nemusíš poroučet na mom 2 blogu měním desng každou chvíli

2 certicek 2 certicek 2 | Web | 22. února 2009 v 9:14 | Reagovat

jo tak se koukni do proměny blogu a tam máš desingy jak šli za sebou na mom 2 blogu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama